Manželské postele

Pokud se rozhodujete nad koupí nové manželské postele, nejlepší volbou jsou postele z masivu. Jsou cenově dostupné, vyrobeny z přírodního kvalitního materiálu a hlavně pohodlné. Navíc jsou i díky výroby z masivu odolné a stabilní. U nákupu postelí z masivu máte jistotu, že vám postel opravdu vydrží.

Manželské postele se vyrábějí z bukového a smrkového masivu. Záleží jen na vás, který materiál bude splňovat vaše očekávání. Navíc si můžete za příplatek nechat postel namořit, takže může zcela zapadnout do vaše domácího interiéru. Je možné postele mořit do sedmi druhů barev (například Olše, Wenge, Ořech), a nebo ji ponechat přirozenou pouze s EKO lakem. Možností je tu opravdu dost, takže si každý zákazník přijde na své.

Image courtesy of photostock / FreeDigitalPhotos.net


Standardně se manželské postele prodávají ve velikostech 140, 160, 180, 200 na délku 200cm, ale je možné prodloužit délku postele i na 210 či 220cm. Výhodou manželských postelí z masivu je i možnost polohování výšky ložné plochy, takže si ji můžete přizpůsobit vaší potřebě a pohodlí. Konstrukce postele jsou také spojeny skládaným spojovačem, takže postel nevrže, a drží pevně u sebe. Také montáž je velmi snadná, takže ji hravě zvládnete i sami.

K postelím pro manžele je možné zakoupit i doplňky. Jedná se o rošty, madrace či úložné prostory.  Rošty vám zajistí delší životnost a pohodlí vaši madrace. Můžete je zakoupit buď základní laťové rošty nebo rošty lamelové, které jsou pevnější. Úložné prostory vám usnadní rozhodování, kam uložit peřiny nebo jakékoliv potřebné věci. Pokud máte doma menší prostory, a každý centimetr je pro vás důležitý, úložný prostor je pro vás ta správná volba.Velký výběr je i v tvarování čel postelí. Můžete si vybrat od menších po větší čela, které mají různě moderně provedené řezy. S kombinací vhodně zvolené barvy manželské postele budete jistě spokojeni s výběrem.

2 komentáře: